Your image

V tomto blogu se s vámi chci podělit o tajemství hubnutí, informace, motivaci, moji online proměnu a vyvrátit mýty v této oblasti.

Je to už rok a půl, kdy jsem poprvé začala hubnout nabraná kila těhotenstvím. Moje obrovská motivace byla svatba a náš syn. Moc jsem si přála být krásnou a štíhlou nevěstou. Bylo to neskutečně těžké se vyznat v tolika informacích o této problematice. Naštěstí jsem se tím úspěšně prokousala a pustila se do toho. Dařilo se mi a to mě povzbuzovalo stále více.

Povedlo se dosáhnout stanoveného cíle a byla jsem šťastná. To léto jsem si užila plnými doušky, jako snad nikdy. Díky mým radám hublo i mé okolí a to bylo skvělé..

Bohužel pak nastalo velice stresující období a já se vrátila na pár měsíců k původním stravovacím návykům. Po delší době jsem stoupla na váhu. Ten pocit, že to číslo je zase vyšší, byl zdrcující. Abych řekla pravdu, tak mě to na chvíli rozhodilo, ale teď to beru spíše pozitivně. Chybami se člověk učí a je potřeba si z toho vzít poučení.

Uvědomila jsem si, že vše co potřebuji vědět o hubnutí už vím, tak se do toho pustím znovu. Ale bez motivace a uvědomění to rozhodně nepůjde. A díky tomu přišel skvělý moment, nápad, že nejlepší bude předat informace dál a napsat o tom veřejně a pomoci tím dalším lidem v jejich cestě za vysněnou postavou. Místo svatebního dne jste mojí motivací VY.


Tři hlavní důvody

1) Moje online proměna

Je to obrovský závazek, který jsem dala sobě a také mým čtenářům. Musela jsem se „poprat“ s negativními pocity a hlavně strachem.Vyjít ze své „skořápky“ není nikdy jednoduché… Strach je součástí našeho života a není dobré před ním utíkat, ale naopak ho brát jako pomocníka a naučit se s ním pracovat.

Takže budete moci sledovat, jak funguje v reálném životě moje know-how. Každý měsíc vždy k prvnímu daného měsíce zveřejním své úbytky, jak v číslech, tak i fotografií.

2) Moji čtenáři

Další důvod jsou moji čtenáři. Je to můj osobní sen, pomáhat ženám ve stejné či podobné situaci, jako jsem byla já. Chci být jejich motivace a pomoct. Budu ráda když se vyhnou dlouhému hledaní informací a dietám díky kterým akorát nevědomky ničí svá těla a zpomalují metabolismus.

3) Zázračné bobule na hubnutí

Mám už dost marketingových tahů několika stovek možná tisíců firem, které jsou bez tváře a nebo nám podstrčí nějakou „celebritu“, která údajně zhubla několik desítek kil díky jejich předraženým výrobkům. Bohužel žádné zázračné bobule na hubnutí nejsou, kdyby byly věřte mi, že by o tom věděl celý svět. 

Právě tyhle důvody mě přesvědčili, abych začala psát. Chci abyste věděli, že to jde jinak, jednodušeji, levněji a hravěji. Není to žádná věda. Stačí objevit to kouzlo, které funguje přímo na vás.

Každý jsme originál.

Renata Baránková

Specializuji se na změnu životního stylu a hubnutí bez držení diet. Baví mě pomáhat ženám po porodu docílit lepšího zdraví, sebevědomí a vysněné postavy. Můj příběh si přečtěte zde >>