Your image

Pohledu do zrcadla se záměrně vyhýbáte? Máte pocit, že nemáte nárok na hezké oblečení a tak se vaše skříň nepyšní žádným novým hezkým kouskem? Nákup oblečení už pro vás není radost, ale nutná povinnost? Často se z nákupu vracíte s prázdnou, protože vám nic nesedí?

Všechny tyto pocity mi rozhodně nejsou cizí, spíše naopak…

Jak rychlostí blesku letí kila nahoru, stačí se pouze podívat na jídelní lístek a ručička na váze se nezastaví, bohužel špatným směrem.

Léto je doslova utrpením, obléci si na sebe plavky a vyjít ven mezi lidi. A co teprve ty pohledy ostatních? Určitě zkoumají každý „špíček“, který se v těch prokletých plavkách prostě skrýt nedá.

Jídlo na veřejnosti absolutně nepřipadá v úvahu a v plavkách už vůbec ne, co si o mne ostatní pomyslí? Vydržím to a najím se až doma. Ale domu dorazím až večer a naprosto hladová, tak se vrhnu na ledničku a zásoby jsou v čudu.

Tak si řeknu: „Zítra začnu hubnout, zdravě se stravovat a budu kočka“.

ALE

Přijde ráno a já nemám v lednici nic, co by kolem zdravé stravy alespoň prošlo a vlastně ani nevím, jak na to. Tak hubnutí odložím na den další nebo možná to odsunu ještě dál? Co třeba pondělí? To je hezký den i datum, že?

Na internetu zjistím v lepším případě, že musím dodržovat nějaký příjem a pak budu hubnout. Ale jak zjistím, kolik čeho mám jíst a hlavně co? Ano zelenina mi je jasná, pečivo asi taky, pak nějaké ty klíčky jsou prý zdravé a co dál? Ztrácím se v tolika informacích a jsem opět nešťastná.

Jak by váš příběh mohl dopadnout? Jsou pouze dvě možnosti…

1.Nakonec to vzdám a vytouženou postavu nezískám

Budu se cítit opět mizerně, budu mít neustále před očima své přání, ale neodhodlám něco ve svém životě měnit. Tak budu pokračovat tuhle cestu, i když vím, že není správná. Budu doufat, že ta váha se alespoň zastaví. Ale jak by se mohla zastavit, když budu pokračovat v tom, co jsem dělala do teď a kvůli čemu mi ten tuk narostl?

Možná se na okamžik zastavím a budu chtít ještě něco zkusit, ale snadnějšího. Tak se zeptám Aničky od vedle, která držela nějakou „super dietu“ a díky tomu zhubla 15 kilo. A já bych si to přála taky a moc. Není co řešit, zkusím ji také. Je to naprosto jednoduché, nemusím už nikde nic hledat a prostě to vydržím. Ale dieta je nesnesitelná a tak ji po dvou dnech vzdám.

Tak se s nadváhou smířím a vzdám to úplně. Možná si dokonce řeknu velmi známou výmluvu: „Mám to v genech, být tlustá na vždy“.  Ale zároveň budu stále nešťastnánespokojená sama se sebou a touha po krásné postavě nikdy nezmizí.

2. VYHRAJI- budu štíhlá, krásná, fit, zdravější a plná energie

Budu pokračovat v hledání té pravé udržitelné cesty a vyhraji

Zjistím, že dieta není zase až tak dobrý způsob hubnutí a tak pokračuji ve hledání informací. Ale je to úmorný, proč to není někde sepsané bez velké „omáčky“ okolo a srozumitelné i pro mně? Jednou píšou to a po druhé zase přesný opak. Jsem z toho všeho opět zklamaná.

Ale tu krásnou postavu chci a hodlám za ni bojovat!

Tak se budu muset rozhodnout:

  • Buď se s tou směsí informací nějak porvu a do toho svého cíle dojdu.

Nechce se mi do toho investovat velké peníze, tak se rozhodnu, že investuji čas. Ale toho času nemám moc, nebaví mě to.

Pokud je tenhle bod váš, tak vám nabízím za málo peněz hodně muziky. To znamená, že všechny tyto informace znám, mám je nastudované a sepsala jsem je do e-booku „Sama sobě výživovou poradkyní“.

  • Nebo se někomu svěřím do péče a vyhraji také!

A nakonec ta nejsnadnější možnost. Vložím se do rukou odborníka, který mi napíše jídelníček na míru, bude mně podporovat, radit a věnuje mi svůj čas. Jak ale poznat toho pravého právě pro vás? Přečtěte si jeho názory, články a recenze.

Pokud se dáte touto cestou zaručeně vyhrajete, nevzdávejte se a pojďte do akce! Představte si váš cíl, chopte se ho a nepusťte.

Jak chcete vypadat? Jak se chcete cítit? Po čem opravdu toužíte? Odpovězte si na tyto otázky, upřímně. Představte si sama sebe, jako byste už svého cíle dosáhly, chyťte tu představu a už nikdy se jí nepusťte.

Co vás tedy dělí od vaší vytoužené postavy?
Rozhodnutí, ano tak jednoduché to je. Osud máte ve svých rukou, kterou cestou se vydáte.

Nabízím vám tu nejsnadnější možnost a to ukázku jídelníčku ZDARMA:

Jídelníček na míru 

Chci jídelníček ZDARMA